Męska bluza dla fanów rapu

Męska bluza dla fanów rapu

Rap jest jednym z najpopularniejszych gatunków muzycznych w naszym kraju. W ostatnich latach dało się zaobserwować gwałtowny wzrost zainteresowania tym gatunkiem muzycznym. Spowodowane jest to przede wszystkim pojawieniem się nowych młodych wykonawców, którzy wprowadzili nowe brzmienia.

Przyjemna, bawełniana bluza

 bluza męska borWraz ze wzrostem zainteresowania muzyką pojawia się również chęć noszenia ubrań sygnowanych przez ulubionych raperów. Kiedyś ubrania musiały nas ogrzewać oraz zasłaniać nagie ciała. Dziś dzięki garderobie możemy wyrażać samych siebie lub pokazywać przynależność do danej subkultury. Rap zawsze kojarzył się ze streetwearem, czyli modą uliczną. Jego rozpoznawalną cechą jest luźny, wygodny sportowy styl. Bardzo popularna w ostatnim czasie wśród fanów tego gatunku muzycznego jest bawełniana bluza męska bor. Marka bor, czyli Biuro ochrony rapu stała się popularna dzięki popularnemu poznańskiemu raperowi. Bluzy tej marki charakteryzują się doskonałą jakością wykonania z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół. Odzież wykonana jest z naturalnej bawełny, która sprawia, że skóra pod nią może swobodnie oddychać. Nici, które zostały wykorzystane do obszycia materiału są bardzo wytrzymałe oraz odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Bluza bawełniana marki bor dedykowana jest dla fanów rapu.

 bluza męska borGłównym zamiarem stworzenia marki była możliwość identyfikowania się kulturą hip-hopową. Nazwa bor wywodzi się od wydanego w roku 2007 albumu o tej samej nazwie. Bluzy tej marki charakteryzują się bardzo efektownymi zdobieniami oraz designerską kolorystyką. Są idealne na chłodniejsze dni. Bluzy Bor zawsze nie zależnie od warunków gwarantują maksimum swobody. Identyfikowanie się z konkretną subkulturą jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, ponieważ lubimy się wyróżniać i pokazywać swój własny styl na ulicy. Bawełniana bluza męska bor bardzo często posiada duży logotyp zlokalizowany na samym środku klatki piersiowej. Dzięki czemu napis jest bardzo dobrze widoczny. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które lubią być w centrum uwagi. Reasumując bluza męska marki BOR jest idealnym elementm garderoby, dla które osób identyfikują się z subkulturą hip-hopową w Polsce.

Są idealne na chłodniejsze dni w roku. Dzięki bardzo designerskiemu wyglądowi idealnie sprawdzają się w życiu codziennym. Idealnie pasują do każdej stylizacji. Sprawdzi się zarówno jako dodatek do sportowych spodni dresowych oraz tradycyjnych ponadczasowych jeansów, które każdy z nasz ma w swojej domowej garderobie.

Close Menu